Omalovánky pro dospělé

25. února 2016 v 22:08 | Lucretia |  Diary
Sedím, jím popcorn, piju nějakou limonádu z plechu, poslouchám tohle a pohledem se vyhýbám papírům z ekonomiky. Naprosto záměrně. Je jich asi pět a každý slovo na nich mě děsí. Zítra z toho všeho píšeme písemku ale já se radši budu dívat na How to get away with murder a jíst popcorn. V posledních pár dnech ale dělám i jinou věc. Hodně lidí mi říkalo, jak je hrozně uklidňující vymalovávat mandaly a podobné věci tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Šla jsem tedy do knihkupectví a asi 15 minut stála u toho stojanu a hledala ty správné. Samozřejmě mi do oka hned padly ty s motivem Game of Thrones a s Harrym Potterem. Ale chtěla jsem něco, kde se nebudu muset držet žádných pravidel. Jakože třeba Doby by neměl být modrej. Určitě by nikomu nevadilo kdyby doopravdy byl, ale hezky by to moc nevypadlo. Tak jsem sáhla po trochu jiných a taky levnějších. :DVybrala jsem si Harmonii přírody za 99 Kč a byla jsem s výběrem doopravdy spokojená. A stále jsem, protože mají hrozně moc listů, jsou z tvrdého papíru takže se barvy nijak nepropíjí ani neprůsvitají na druhou stranu. Je tam opravdu spoustu k vymalovávání a od doby co je mám nad nimi trávím minimálně 2 hodiny denně. Ono to doopravdy je uklidňující. Nad ničím u toho nepřemýšlím a i když to nevypadá nijak světově a prý je to dokonce ,nic moc'. Mně to nevadí. Protože mě to baví, uklidňuje. Dokonce se celý den těším, až přijdu domů a sednu si k nim.


Další moje myšlenka byla, čím to celé budu vybarvovat. Šla jsem tedy do papírnictví a vybírala. Rozhodla jsem se pro balení fixů po 18 kusech za 56 Kč. Doma jsem je vyzkoušela a moc spokojená jsem nebyla. Fixy sice byly syté a dělaly co mají ale neměly ten tenoučký hrot na detaily a zároveň silný na větší plochy. Takže jsem druhý den po poradě s kamarádkou co mi o omalovánkách říkala šla znovu do papírnictví. Tentokrát jsem hledala Aquarellky. V prvním je neměly tak jsem zamířila do jiného kde jsem čelila dalšímu rozhodování. Viděla jsem tam celkem tři druhy balení. Základní, střední a velké. Cenově se moc nelišily takže jsem se rozhodla pro to největší (36 ks) které mě vyšlo na 135 Kč. Ukázalo se, že pastelky (konkrétně aquarellky) jsou opravdu dobrá volba. Dokonce jsem se do toho tak ponořila, že se mi při jejich asi 5. strouhání udělal puchýř a následně se strhnul. Au. Tomu se říká vášnivě strouhat pastelky.

Na závěr tu mám nějaké ukázky omalovánek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rohan Rohan | Web | 25. února 2016 v 23:52 | Reagovat

Popcorn!! Chtěla jsem se zeptat, jestli je aspoň sýrový, ale pak jsem si uvědomila že  hm.. Mohli by dělat popcorn z vegan sýru. Úplně mě zatrnulo, jak o tom popcornu mluvíš ale, celý den mám strašnou chuť na pizzu, chipsy, hranolky, cokoliv nezdravého (víš proto ten craving po vegetě).
- Jo, jasně, x řádků o jídle..

Ty tvé jsou strašně pěkné a i když v mých jsou takové ornamentíky občas taky, převažují tam takové věci, jako například (teď už modrá) Hedvika. Myslím že mé podvědomí na tvého modrého Dobbyho reagovalo nějak. Pastelky by se mi teda ořezávat nechtělo, děsně to nemám ráda, bolí z toho ruce, ale to už jsem ti psala že. Mně mé fixky zatím vyhovují, ale měla jsem si koupit více barev.. Ono na to dojde zachvíli, protože s nimi čmrkám neustále a po všem a tak je jen otázkou času, kdy se vypíší (ona je čistá já jsem špínaaaa).

Na závěr, já jsem to tak nemyslela s tím, že je to nic moc :(. A vůbec, máš vidět moje kilometrové přetahy, jak už jsem říkala. Je to pěkné, nejvíc se mi líbí ta sova - pošli až vybarvíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama