Výlevka

7. března 2016 v 21:08 | Lucretia |  Diary
Neskutečná touha zmizet.Sbalit si krosnu a vypadnout někam daleko. Poznat svět. Sleduju jak mě samota užírá na místě. Tohle není pro mě. Sedět denně ve škole a nedělat ani z půlky něco produktivního, užitečného. Co by se vlastně stalo, kdybych to celé zabalila? Asi nic moc speciálního krom toho, že bych neměla kde bydlet a co jíst. Mám pořád pocit, že tu mám být, něco splnit jen proto, abych naplnila očekávání někoho jiného. Navíc, bydlet v takovém zapadákově a být neustále sama tomu moc nepřidává.

love, couple, and boy image

Kamarádka je celý týden pryč a jezdí domů jen na víkend a i tak je to divné. Ona má svůj život do kterého mě sice ráda zahrnuje ale já pořád nemám ten svůj. Moje denní náplň není nic zajímavého. Nikoho nevídám, pokud nepočítáte lidi ve škole nebo jinde co prostě potkáte i když nechcete. Myslím takové to cílené setkání, trávení času. Jo já si to přiznám, chybí mi někdo ke mně, kdo by mě měl rád. Mám ráda samotu, ale nechci být sama neustále, bez možnosti se od ní odtrhnout.

Chci poznat celý ten svět tam venku. Nechci ho poznávat sama. Na to se ho stále docela obávám. Ani nevím, proč to píšu. Je to taková moje výlevka. Cítím akutní potřebu psát o tom, jak se zrovna teď cítím.

Moje knižní výzva je na bodu mrazu. Nevím jestli je to tím, že se nutím do čtení knih které mě nebaví a tím pádem ztrácím chuť číst cokoliv jiného. Takže radši spím, hraju Candy Crush a nebo někam vezmu psa. Moje žití je aktuálně tak zbytečné, až je mi z toho na nic. Opravdu to chce změnu prostředí..

mountains, nature, and landscape image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rohan Rohan | Web | 8. března 2016 v 16:00 | Reagovat

Napsala bych jak neskutečně moc ti rozumím, ale to ty víš. Tak ti aspoň pochválím obrázky. Jsou pěkné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama