hideout

31. července 2016 v 19:26 | Lucretia |  Diary
5. dubna ? To je vážně datum posledního článku? No téda..Nemyslela jsem si, že bych se sem ještě vrátila. Stalo se toho tolik a zároveň nic. Dnes tu celý den bouří a prší a já jsem zůstala doma a četla si. Knihu jsem dočetla a teď nějak nevím, co dělat. Hraní her na mobilu už mě moc nebaví a v tu chvíli, mě to trklo. Mohla bych něco napsat. Věděla jsem, že už je to nějakou dobu co jsem sem strčila čumák. Ale že až tak?
Uvědomila jsem si, že je bolestně půl prázdnin za mnou. Nemůžu tomu uvěřit a nechci. Nechci se vracet. Mám otevřené okno, do pokoje proudí chladný vzduch, který je cítit deštěm. Mám na sobě takovej supr dlouhej svetr kterýmu spolužačky říkají nějak stupidně..kardigen nebo tak něco. Je to kurva prostě svetr. Jen si na ty lidi vzpomenu a je mi špatně. Chci zastavit čas a flákat se takhle dál a dál.
Moje prázdniny nejsou vůbec nacpané, záživné a ani nic jiného. Měla jsem pár plánů. Chtěla jsem si pořídit stan, chodit na výlety, objet vlakem republiku ale na nic z toho nedošlo. Brigádu nemám, na dovolené jsem nebyla. Nedělám prostě nic, jen přežívám. Ale mně se tohle přežívání líbí.
Přešli moje narozeniny, zmiňovaný festival JamRock, dělám autoškolu, mám nový mobil, chytám pokemony jak každej debil, znovu jsem se trochu rozečetla, pořídila si nové omalovánky a pastelky, stratila pár kamarádů (ne mou vinou pokud na tom záleží).. a taky jsem přibrala. Vůbec mě to netěší ale nemůžu říct, že mě to štve natolik, abych s tím něco dělala. Vždyť už tak jim jen to co roste..
Neustále mě sžírá ten pocit samoty, ale naučila jsem se si to v rámci možností užívat. Snažím se najít vždy kousek štěstí.
Když sedím na střeše se sklenkou vína a sleduju západ slunce, když mě roztančí hudba, když najdu pěkný kousek oblečení v sekáči, když mi vykvete růže..Pracuji na tom, snažím se a třeba se někdy i začnu mít ráda natolik abych dovolila někomu jinému aby mě měl rád. Přestala jsem očekávat, že si mě někdo všimne.
Tímhle bych to asi ukončila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rohan Rohan | 1. srpna 2016 v 20:22 | Reagovat

Za ten kardigan bych vraždila! Přesně tak, je to svetr. Svetr jako svetr. Též je mi špatně když si vzpomenu na všechny ty dementy.. jak smutné. Všechno je to pořád dokola. Taky máš pořád dokola ty stejné problémy proto, že pořád dokola děláš to stejné? Asi jo.

Taky bych si dala víno a seděla na střeše. Víno bych měla, ale nemám střechu. Hm.. teď jsem si vzpomněla že se mně asi pálí hranolky.

Záživný komentář.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama