Jacques Expert - Vrahova žena

31. července 2016 v 20:20 | Lucretia |  Books
Autor: Jacques Expert
Název: La Femme du monstre (Vrahova žena)
Nakladatelství: Motto (2014)
Počet stran: 213


Byla nenápadná a nepříliš hezká. Bylo jí dvaadvacet let, když se provdala za okouzlujícího Simona. Prožila s ním šestnáct let a měla s ním dvě děti. Pak zjistila, že žila s násilníkem a vrahem. Je skutečně možné, aby si za celých těch šestnáct let ničeho nevšimla? Dokázal Simon opravdu všechno tak dokonale utajit? Anebo to bylo úplně jinak…?Knihu jsem koupila mamce minulý rok k narozeninám. Hodně se jí líbila a já jsem si řekla že si ji tedy taky přečtu, abych věděla, co jsem ji to vlastně dala. Tahle kniha je opravdu dílo. Začala jsem ji číst u ranní kávy a do večera jsem ji dočetla. Příběh vypráví žena která žila s násilníkem šestnáct let, popisuje tam průběh soudu a ten prolíná její vyprávění ze života, od doby co se poznali, jak spolu žili a co prožili. Nebudu lhát, kniha se mi nelíbila. Ale ne proto, že by byla špatně napsaná. Byl mi hrozně nepříjemný její obsah. Měla jsem z ní husí kůži a myslím, že jsem doteď nervózní když si na ni vzpomenu. Ten příběh mi přijde neskutečně reálný. A ano, opravdu takový lidé jsou, žijí mezi námi nebo s námi a ani o tom nevíme. A to mě na tom asi děsí nejvíc, proto mě to tolik zneklidňuje. Děje se to skoro denně a tahle kniha mi pomohla si to uvědomit.
Knihu si určitě přečtěte pokud vás zajimají reálné příběhy z reálného světa. Pokud máte dočasně dost všech těch příšerek z fantasy, tak tady si můžete přečíst o těch opravdových monstrech. V knize je hodně sporstých výrazů, sexu, násilí a tak dále.
Knihu si už znovu nepřečtu ale určitě vyhledám podobnou tématiku, takže pokud máte nějaké tipy sem s tím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rohan Rohan | 1. srpna 2016 v 20:29 | Reagovat

Vraždy a násilí, to zní parádně. A ještě když říkáš, že je to znepokojivé, to je přesně pro mě. Mohla bych si to dát na svůj dlouhatánský to-read list..

Jinak úplně vidím, jak by mi moje mamka poděkovala, kdybych jí dala něco takového, už jen podle toho názvu :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama